RA Gruppen RA Elteknik SA El & Säkerhet Arboga EL-Team Ransta Elbyrå RA Säkerhet Jourtelefon dygnet runt 021-14 47 70

Vi som jobbar på SA El & Säkerhet

Här hittar du kontaktuppgifter till oss som jobbar på SA El & Säkerhet.

Malin Barkskog

Ekonomichef

021-4704238

malin.barkskog@ragruppen.se

Rekrytering pågår

Kvalitet och miljö

021-4704210

Maria Vlachos

Affärsutveckling

021-4704215

maria.vlachos@sael.se

Peter Rolandsson

Flödeschef Entreprenad

021-4714251

peter.rolandsson@sael.se

Mikael Testoni

Flödeschef Service

021-4714252

mikael.testoni@sael.se

Tobias Rojas

Flödeschef Säkerhet

021-4704221

tobias.rojas@ragruppen.se

Klas Gidlöv

Kalkyl och inköp

021-4704223

klas.gidlov@ragruppen.se

Joakim Pettersson

Projektledare, el och styr

021-4704249

joakim.pettersson@ragruppen.se

Jessica Mogren

Redovisning och löner

021-4714253

jessica.mogren@sael.se

Joakim Åqvist

Serviceelektriker

Karl-Ove Nyström

Serviceelektriker

Per Granlund

Serviceelektriker

Kenneth Hansson

Serviceelektriker

Peter Löfgren

Entreprenad, styr

Alexander Alhén

Entreprenad, styr

Henrik Rääf

Entreprenad

Mårten Engström

Entreprenad

Rimon Chamoun

Entreprenad

Daniel Norström

Entreprenad

Eivind Jansson

Entreprenad

Hans Hägglund

Entreprenad

Joakim Lindblad

Entreprenad, tjänstledig

Håkan Stoor

Säkerhetstekniker

Alexander Pettersson

Säkerhetstekniker